Mini TD 2

Mini TD 2, strateji oyunları kategorisinde yer alıyor.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31M
  • Sürüm 1.23
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ArgonGames
Mini TD 2 indir; Burada size düşen bir çok göreviniz olacak.

Hem inşa etme hem de stratejik taktikler doğrultusunda hareket edeceğiniz Mini TD 2 mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Burada size düşen bir çok göreviniz olacak. Görevlerin her birini başarı ile sonuçlandırarak ödüllerin sahibi olmaya yönelik hareket edin. Kendinizi güçlendirin, taktiklerinizi geliştirin ve ardından daha da farklı oyun seviyelerinde yer alın.

Oyunun her bir seviyesinde size farklı bir donanım sunuluyor. Bunları değerlendirmeli, yeteneklerinizi artırmalı ve ardından daha da başarılı bir şekilde hamle yaparak oyunda kazanan kişi olmaya yönelik hareket edin. Mini TD 2, karmaşık labirentlerin içine çeşitli kuleler inşa ettiğiniz ve mavi dünyamızı fethetmeye çalışan kırmızı istilacıların ordularını durdurmaya çalıştığınız bir strateji oyunu mantığı ile tasarlanmıştır. Bu, oyun içi satın alımlar ve içerik kapıları tarafından engellenmeyen rahatlatıcı bir deneyimdir. Her şey oyuncunun zevkine göre tasarlanmış olup, başarılı taktikler yapmasını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Oyun basit ama kolay değil. Oyunun mantığını kavradığınız anda her bir seviyeden başarı ile ilerleme kat edebilirsiniz. Mini TD 2 strateji oyunu birbirinden farklı olan 50 seviyeden oluşuyor. Seviyelerin her birinde de başarı elde ederek ilerleyeceksiniz. Oyunda performans sergilediğiniz anda rahatlatıcı bir müzik eşliğinde zaman geçireceksiniz. Oyunu oynamak akıllı cihazınızı internet bağlantısının olmasına gerek yoktur. Cihazınıza aşırı yüklenmeyen basit ama büyüleyici grafikler içerisinde heyecan verici anlar yaşayacaksınız.

Sezgisel kontroller ve arayüz üzerine kurulan Mini TD 2 mobil oyununda taktiksel oyun becerileriniz sayesinde ilerleme kat edin. Yavaş yavaş artan zorluk size hem heyecan verici bir deneyim hem de eşsiz bir macera sunacaktır. Düşmanlarda yolunuzu güçlendirmek için oyunu daha hızlı yapabilirsiniz. Kule savunma oyunlarını seviyorsanız Mini TD 2 mobil oyununda zaman sizi oldukça keyiflendirecektir. Kuleleri verimli kullanın, her bir yapının etkisini en üst düzeye çıkarmak için onları yükseltin, stratejik yavaşlatma kuleleri ve roketatarlar yerleştirerek savunmanızı planlayın. Kule savunmasını seviyorsanız, daha basit ve daha az kaynak gerektiren bir şey istiyorsanız, MINI TD 2 ihtiyacınız olan şeydir.

Fantezi krallığınız saldırı altında ve mümkün olan en fazla kırmızı düşmanı öldürmek için taktik bilginizi ve deneyiminizi kullanmanız gerekiyor. Ücretsiz bir şekilde hareket ederek başarılı bir şekilde hamle yapacaksınız. Ücretsiz bir şekilde heyecan verici bir deneyim yaşamak için MINI TD 2 kule savunma oyununda zaman geçirebilirsiniz. Enerjinin dolmasını beklemek veya kazanmak için ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Güçlü bir cihaza bile ihtiyacınız yok. Herhangi bir akıllı telefon sorunsuzca bu oyunu çalıştırabilirsiniz. Basit ve kontrollü bir şekilde hareket ederek oyun içerisinde zaman geçirin. Saldırı yapan düşman birliklerine karşı her zaman daha güçlü bir şekilde hareket ederek kazanan kişi olmaya çalışacaksınız.

Mini TD 2 indir